O Firmie

NETella oferuje w swoich usługach wsparcie z zakresu konfiguracji, zarządzania oraz monitorowania sieci dla małych i średnich firm ISP oraz klientów biznesowych. NETella to firma, która realizuje się poprzez pasje swoich pracowników. Wszystkie nasze szkolenia oraz usługi staramy się realizować w sposób jak najbardziej satysfakcjonujący naszych klientów,
z uwzględnieniem ich indywidualnych oczekiwań.

NETella – Stworzona z pasji do przekazywania wiedzy oraz ciągłego zagłębiania się w tajniki sieci teleinformatycznych. Budujemy swoją wartość inwestując w ludzi oraz wiedzę.

Dlaczego warto podjąć współprace z NETella ?

  • Swoje usługi opieramy na wieloletnim doświadczeniu
  • Stawiamy na rozwój i innowacje, oraz na ciągłe doskonalenie naszych pracowników
  • Posiadamy liczne branżowe certyfikaty – Cisco – MikroTik
  • Na szkoleniach sprzęt, o którym się uczysz masz w ręku!
  • Realizujemy zlecenia w różnorodnych środowiskach sieciowych (różni producenci)

Jak działamy ?

Starannie dobrana kadra ludzi, którzy z pasją wykonują swoją pracę jest gwarantem najwyższej jakości naszych usług. Projekty doradcze, oraz wdrożeniowe są opracowywane przez naszych inżynierów branżowych, posiadających wieloletnie doświadczenie, w tym liczne certyfikaty poświadczające dogłębne poznanie oraz zrozumienie technologii sieciowych.

Poznaj nas !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową, oraz usługami. W dziale Aktualności można znaleźć informacje o naszych poczynaniach w branży, wystąpieniach na konferencjach oraz aktualnych szkoleniach.